متن قرارداد ویژه

متن قرارداد تبلیغات فروش تضمینی و شرطی ملک به مبلغ ۱۵۰ هزار تومان

( این قرارداد بر اساس توافق اخلاقی و اعتماد طرفین تنظیم گردیده است )

۱ – وظیفه پایگاه اطلاع رسانی املاک یزد ، بازاریابی شبانه روزی از طریق سایت یزد ۱۴۰۰ و ثبت درکانال تلگرام و چاپ و تحویل رایگان به مراجعه کنندگان حضوری دفتر می‌باشد .

 

۲- با توجه به ۹سال فعالیت تخصصی سایت یزد ۱۴۰۰ در زمینه اطلاع رسانی و بازاریابی املاک بر این باوریم که انشاا… بتوانیم هر ملکی را با روش تبلیغاتی اینترنتی بفروشیم و در صورتیکه به هر دلیلی به مدت ۲ ماه ملک شما فروش نرفت یا منصرف شدید با تحویل این برگ قرارداد و درخواست شما قرارداد تبلیغات فسخ شده و کل یا مابقی مبلغ پرداخت شده مسترد می گردد .

 

۳ – در صورت فسخ و تحویل حضوری این قرارداد تا ۲ ماه به دفتر سایت ، مبلغ کامل تا ۱۵ روز بعد از زمان تحویل این برگ قرارداد به حساب مالک واریز می گردد .

 

۴ – در صورت فروش نرفتن این ملک در طول مدت ۲ ماه اولیه و تمایل شما به ادامه اطلاع رسانی جهت فروش این ملک ( یا فراموشی ) به ازای هر روز ادامه تبلیغات بصورت روزانه مبلغ ۲۰۰ تومان از مبلغ اولیه کسر و مابقی در زمان فسخ قرارداد ( تا یکسال ) مسترد میگردد .

 

۵ – فقط در صورت اطمینان مالک از فروش این ملک بواسطه تبلیغات و بازاریابی سایت یزد ۱۴۰۰ درهرزمان ( درطول مدت قرارداد و همچنین بعد از فسخ قرارداد و استرداد مبلغ ) این مبلغ به سایت تعلق میگیرد و رسیدن به اطمینان فروش از طریق سایت یزد۱۴۰۰ شرعا بر عهده مالک می باشد و سایت املاک یزد ۱۴۰۰ در زمینه چگونگی و زمان فروش هیچگونه تحقیقی انجام نخواهد داد و به نظر مالک احترام گذاشته و اعتماد و اطمینان دارد .

 

۶ – نکته مهم : بعد از ۲ ماه روزانه مبلغ ۲۰۰ تومان ( ماهیانه ۶ هزار تومان ) از مبلغ اولیه کسر و در صورت انصراف ندادن ( به هر دلیلی ) نهایتا تا ۲۷ ماه تبلیغات ادامه و آگهی شما حذف میشود .

 

از حسن اعتماد و همکاری شما با پایگاه اطلاع رسانی املاک یزد سپاسگزاریم.
🎯

۳ پاسخ ها به “متن قرارداد ویژه”

  1. چگونه هزینه پرداخت گردد ؟ تا کنون آگهی نمایش داده نشده است؟

  2. سید حسین ساداتی در آبان ۲۸, ۱۳۹۶ @ ۱۱:۴۶ ب.ظ

    سلام یتا اپارتمان ازادی داریم میخوایم بفروشیم ۰۹۱۳۲۵۰۸۶۷۱

ارسال نظر

برای ارسال آگهی باید عضو سایت شوید . اگر هنوز عضو سایت نشده اید هم اکنون عضو سایت شوید.