🔹کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در فیس بوک نوشت:

اجتماعی آذر ۱۳, ۱۳۹۶

❇️ “خودکشی نکنید! ناممکن را ممکن کنید”

🔹کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در فیس بوک نوشت:

۱۹۷۸: هلند، پرو، اسکاتلند
۱۹۹۸: یوگسلاوی، آمریکا، آلمان
۲۰۰۶: پرتغال، مکزیک، آنگولا
۲۰۱۴: آرژانتین، نیجریه، بوسنی‌و‌هرزگوین
۲۰۱۸: اسپانیا، پرتغال، مراکش

◽️ تیم ملی فوتبال ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۸ با بزرگترین چالش‌ خودش در تاریخ این رقابت‌ها روبه‌روست. ما برای روبه‌رو شدن با این چالش بزرگ باید متحد باشیم.

◽️ ما به چیزی خیلی بیشتر از “معجزه” در برنامه آماده‌سازی‌مان نیازمندیم.

◽️ما به یک رهبری معجزه‌آسا برای هدایت و مدیریت یک برنامه آماده‌سازی ویژه، خلاقانه و نوآورانه برای جام‌جهانی احتیاج داریم که بتواند بازیکنان داخلی‌مان را حمایت کرده، ارتقا دهد و به سطح دیگری برساند؛ سطحی که همان استاندارد فوتبال بین‌المللی است.

◽️ واقعیت این است که ما نیاز داریم تا بازیکنان داخلی‌مان را برای افزایش شانس موفقیت‌مان در رقابت‌های جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه ارتقا دهیم.

◽️حقیقت این است که استانداردهای لیگ داخلی ایران بسیار بسیار دور از توقعات تکنیکی بین‌المللی و شدت و ریتم بهترین رقابت‌هاست. ما چاره‌ دیگری نداریم.

◽️ در جریان فصل پیش رو، بسیار ضروری است که بازیکنان داخلی‌مان برای کاهش دادن فاصله‌شان با استانداردهای لازم و افزایش شانس موفقیت‌مان، بتوانند از یک برنامه آماده‌سازی منظم و طولانی‌مدت پیروی کنند.

◽️ نپذیرفتن و مواجهه نشدن با این حقیقت حکم ارتکاب به خودکشی است؛ چه خوشمان بیاید یا نه.

◽️من واقعا امیدوارم و آرزومندم که تمام اعضای جامعه‌ فوتبال‌مان موقعیت حال حاضر را درک کنند. بنابراین، می‌توانند تعهد، حمایت و همکاری‌شان را در راستای منافع تیم ملی نشان دهند.

بدون برچسب

19 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

برای ارسال آگهی باید عضو سایت شوید . اگر هنوز عضو سایت نشده اید هم اکنون عضو سایت شوید.